DVO HENGELO GLD

VOLLEYBAL VERENIGING

Uitslagen alle teams DVO

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
17-02-201817:45 uurD.V.O. HS 1 - LIVO HS 22-3 25-15, 26-24, 19-25, 19-25, 11-15
17-02-201817:45 uurD.V.O. DS 1 - Seesing Personeel Orion DS 20-4 19-25, 16-25, 12-25, 19-25
17-02-201815:30 uurD.V.O. DS 8 - VIOS Beltrum DS 31-3 18-25, 24-26, 21-25, 25-15
17-02-201815:30 uurD.V.O. HS 5 - BSV HS 34-0 25-12, 25-15, 25-13, 25-12
17-02-201815:30 uurD.V.O. DS 2 - KSV DS 13-1 18-25, 25-21, 25-18, 25-14
17-02-201815:15 uurRevoc MC 1 - D.V.O. MC 22-3 25-20, 23-25, 16-25, 25-19, 11-15
17-02-201815:00 uurSkopein Wivoc DS 3 - D.V.O. DS 61-3 16-25, 19-25, 19-25, 25-15
17-02-201814:00 uurVolleybalvereniging ROHDA HS 1 - D.V.O. HS 34-0 25-17, 25-19, 25-22, 25-22
17-02-201813:30 uurD.V.O. DS 4 - Rivo DS 14-0 25-23, 25-20, 25-17, 25-23
17-02-201813:30 uurD.V.O. JC 1 - WIK Steenderen JC 10-4 16-25, 19-25, 7-25, 15-25
17-02-201812:30 uurVV Forza N5 2 - D.V.O. N5 37-1 36-26, 43-24, 29-27, 29-29
17-02-201811:30 uurD.V.O. N5 2 - Elite/Dynamo N5 28-0 44-16, 39-13, 33-14, 24-19
14-02-201820:30 uurVIOS Beltrum DS 1 - D.V.O. DS 11-3 15-25, 23-25, 25-19, 24-26
10-02-201818:30 uurLonga'59 DS 2 - D.V.O. DS 20-4 20-25, 23-25, 17-25, 19-25
10-02-201817:45 uurD.V.O. DS 6 - Wevoc DS 20-4 22-25, 17-25, 24-26, 19-25
10-02-201817:45 uurD.V.O. DS 5 - Skopein Wivoc DS 24-0 25-10, 25-17, 25-9, 25-10
10-02-201817:45 uurD.V.O. HS 3 - Volleybalvereniging ROHDA HS 14-0 25-11, 25-9, 25-12, 29-27
10-02-201815:30 uurD.V.O. DS 7 - Reflex DS 41-3 16-25, 23-25, 19-25, 25-18
10-02-201815:30 uurD.V.O. MA 1 - Marvo 76 MA 13-1 15-25, 25-21, 25-11, 25-21
10-02-201815:30 uurD.V.O. HS 2 - Skopein Wivoc HS 34-0 30-28, 25-23, 25-18, 25-18
10-02-201814:00 uurWSV HS 1 - D.V.O. HS 50-4 6-25, 12-25, 17-25, 11-25
10-02-201814:00 uurAvanti N5 2 - D.V.O. N5 18-0 47-28, 52-22, 40-32, 42-26
10-02-201813:30 uurD.V.O. MC 2 - Wevoc MC 13-1 18-25, 25-19, 25-20, 28-26
10-02-201813:30 uurD.V.O. DS 4 - Wevoc DS 14-0 25-21, 25-16, 25-17, 27-25
10-02-201813:30 uurD.V.O. MC 1 - Halley MC 13-2 18-25, 7-25, 25-15, 25-18, 16-14
10-02-201812:30 uurLonga'59 MB 3 - D.V.O. MB 24-0 25-14, 25-11, 25-11, 25-18
10-02-201812:30 uurLonga'59 MB 1 - D.V.O. MB 14-0 25-11, 25-14, 25-10, 25-22
10-02-201810:30 uurVIOS Beltrum N5 1 - D.V.O. N5 24-4 22-20, 22-33, 30-26, 26-36
10-02-201809:00 uurElite/Dynamo N5 3 - D.V.O. N5 36-2 26-15, 32-13, 24-18, 21-24
08-02-201819:15 uurHeva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MB 2 - D.V.O. MB 14-0 25-12, 25-19, 25-12, 25-19
07-02-201821:15 uurKerkemeijer Gemini HS 3 - D.V.O. HS 40-4 15-25, 17-25, 13-25, 23-25
07-02-201821:00 uurD.V.O. DS 3 - Holyoke DS 11-3 22-25, 18-25, 25-15, 12-25
06-02-201820:15 uurPajodos DS 3 - D.V.O. DS 73-2 22-25, 25-18, 21-25, 25-18, 15-13
05-02-201820:30 uurVollverijs DS 1 - D.V.O. DS 10-4 16-25, 21-25, 16-25, 17-25
03-02-201817:45 uurD.V.O. DS 1 - Halley DS 11-3 15-25, 18-25, 21-25, 25-20
03-02-201816:00 uurVolleybalvereniging ROHDA DS 1 - D.V.O. DS 73-1 25-20, 25-21, 23-25, 25-19
03-02-201815:45 uurAvior HS 4 - D.V.O. HS 10-4 19-25, 21-25, 21-25, 22-25
03-02-201815:30 uurD.V.O. DS 8 - Dash DS 60-4 24-26, 10-25, 21-25, 19-25
03-02-201815:30 uurD.V.O. HS 5 - SV Dynamo Apeldoorn HS 114-0 25-15, 25-20, 25-22, 25-11
03-02-201815:30 uurD.V.O. DS 2 - TOHP DS 13-2 25-13, 25-15, 17-25, 23-25, 16-14
03-02-201815:00 uurVictoria DS 2 - D.V.O. DS 63-2 19-25, 25-18, 25-18, 21-25, 15-12
03-02-201813:30 uurD.V.O. MB 1 - Longa'59 MB 21-3 25-21, 18-25, 24-26, 19-25
03-02-201813:30 uurD.V.O. MB 2 - Sparta Zelhem MB 30-4 12-25, 20-25, 17-25, 14-25
03-02-201813:30 uurD.V.O. MC 1 - Longa'59 MC 13-1 16-25, 25-19, 25-15, 25-20
03-02-201813:00 uurWSV DS 2 - D.V.O. DS 33-2 25-27, 25-22, 25-16, 20-25, 15-8
03-02-201811:30 uurD.V.O. N5 1 - Elite/Dynamo N5 17-1 39-22, 40-21, 31-31, 27-25
03-02-201811:30 uurD.V.O. N5 3 - Tornax N5 10-8 25-27, 24-34, 19-35, 23-28
03-02-201811:30 uurD.V.O. N5 2 - Kerkemeijer Gemini N5 14-4 22-36, 21-37, 29-22, 33-24
03-02-201811:00 uurSeesing Personeel Orion MA 3 - D.V.O. MA 10-4 18-25, 20-25, 19-25, 10-25
03-02-201811:00 uurSeesing Personeel Orion HS 7 - D.V.O. HS 34-0 25-11, 25-10, 25-9, 25-10
03-02-201810:52 uurBoemerang N2 1 - D.V.O. N2 20-2 2-7
03-02-201810:36 uurD.V.O. N2 3 - VV Forza N2 22-0 5-1
03-02-201810:20 uurD.V.O. N2 2 - Elite/Dynamo N2 12-0 5-2
03-02-201810:20 uurVIOS Beltrum N2 1 - D.V.O. N2 12-0 2-1
03-02-201810:04 uurKerkemeijer Gemini N2 1 - D.V.O. N2 12-0 4-2
03-02-201810:04 uurVIOS Beltrum N3 2 - D.V.O. N3 10-2 1-5
03-02-201810:04 uurBoemerang N2 1 - D.V.O. N2 30-2 3-4
03-02-201809:48 uurD.V.O. N2 2 - VV Forza N2 22-0 4-2
03-02-201809:32 uurD.V.O. N2 1 - Dash N2 12-0 3-2
03-02-201809:32 uurD.V.O. N2 3 - Elite/Dynamo N2 12-0 5-3
03-02-201809:16 uurTornax N3 1 - D.V.O. N3 11-1 4-4
03-02-201809:00 uurWSV JC 2 - D.V.O. JC 11-3 9-25, 9-25, 13-25, 25-21
03-02-201809:00 uurElite/Dynamo N3 1 - D.V.O. N3 12-0 6-3
03-02-201809:00 uurD.V.O. N2 2 - D.V.O. N2 30-2 4-6
02-02-201819:00 uurKSV DS 2 - D.V.O. DS 53-1 25-20, 14-25, 25-23, 25-21
31-01-201822:30 uurD.V.O. DR 1 - BVC'73 DR 20-4 12-26, 13-22
31-01-201821:30 uurD.V.O. DR 1 - KSV DR 10-4 12-24, 11-27
31-01-201820:00 uurErix'80 DR 1 - D.V.O. DR 14-0 25-16, 27-12
27-01-201819:00 uurBruvoc HS 1 - D.V.O. HS 12-3 20-25, 25-23, 25-15, 19-25, 13-15
27-01-201816:00 uurFavorita DS 2 - D.V.O. DS 54-0 25-12, 25-16, 25-21, 25-22
27-01-201814:30 uurKerkemeijer Gemini HS 2 - D.V.O. HS 24-0 25-15, 25-12, 25-20, 25-23
27-01-201814:30 uurBoemerang N5 1 - D.V.O. N5 32-6 17-33, 21-24, 19-31, 22-20
27-01-201814:00 uurHalley MB 2 - D.V.O. MB 13-1 18-25, 25-17, 25-13, 25-9
27-01-201813:30 uurKSH DS 1 - D.V.O. DS 41-3 21-25, 15-25, 16-25, 26-24
27-01-201813:00 uurElite/Dynamo MC 2 - D.V.O. MC 24-0 25-12, 25-17, 25-23, 25-13
27-01-201813:00 uurElite/Dynamo DS 3 - D.V.O. DS 73-1 25-13, 25-14, 21-25, 25-22
27-01-201811:00 uurElite/Dynamo N5 2 - D.V.O. N5 20-8 17-29, 13-36, 19-25, 15-40
27-01-201809:00 uurElite/Dynamo N5 1 - D.V.O. N5 14-4 39-28, 31-36, 20-37, 33-27
25-01-201822:02 uurMEVO HR 1 - D.V.O. HR 12-2 19-20, 19-17
25-01-201821:34 uurRivo HR 1 - D.V.O. HR 10-4 19-20, 17-18
25-01-201820:38 uurSkopein Wivoc HR 1 - D.V.O. HR 10-4 18-24, 14-15
24-01-201821:00 uurD.V.O. DS 3 - Focus DS 23-1 26-24, 25-19, 22-25, 25-21
24-01-201820:30 uurFavorita HS 3 - D.V.O. HS 43-2 20-25, 19-25, 25-16, 25-22, 15-12
24-01-201819:00 uurSeesing Personeel Orion DS 3 - D.V.O. DS 42-3 19-25, 19-25, 25-22, 25-17, 14-16
20-01-201817:45 uurD.V.O. DS 5 - SV Halle DS 14-0 25-11, 25-12, 25-19, 25-4
20-01-201817:45 uurD.V.O. HS 1 - Voorwaarts HS 24-0 25-20, 25-17, 25-23, 25-23
20-01-201817:30 uurFocus DS 1 - D.V.O. DS 23-1 25-15, 22-25, 25-12, 25-19
20-01-201816:45 uurGrol HS 3 - D.V.O. HS 30-4 12-25, 19-25, 10-25, 12-25
20-01-201816:00 uurHeva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 4 - D.V.O. DS 64-0 25-10, 25-13, 25-7, 25-9
20-01-201816:00 uurTornado Geesteren DS 1 - D.V.O. DS 14-0 25-19, 25-23, 25-23, 25-20
20-01-201816:00 uurBoemerang N5 2 - D.V.O. N5 32-6 16-30, 16-30, 17-27, 25-23
20-01-201815:30 uurD.V.O. MA 1 - SV Loil MA 13-1 25-12, 25-12, 25-11, 23-25
20-01-201815:30 uurD.V.O. DS 7 - Smash '68-SCM DS 23-2 25-18, 25-20, 22-25, 21-25, 15-7
20-01-201815:00 uurGrol DS 1 - D.V.O. DS 31-3 18-25, 25-17, 21-25, 22-25
20-01-201813:30 uurD.V.O. DS 4 - Kerkemeijer Gemini DS 23-2 24-26, 25-13, 20-25, 25-23, 15-13
20-01-201813:30 uurD.V.O. MC 2 - Kerkemeijer Gemini MC 24-0 25-15, 25-14, 25-22, 25-12
20-01-201813:30 uurD.V.O. MB 1 - Sparta Zelhem MB 13-2 25-13, 17-25, 25-23, 21-25, 15-9
20-01-201813:30 uurDash JC 1 - D.V.O. JC 14-0 25-10, 25-8, 25-8, 25-15
20-01-201813:00 uurVictoria MB 1 - D.V.O. MB 20-4 16-25, 21-25, 16-25, 15-25
20-01-201811:30 uurDash N5 2 - D.V.O. N5 20-8 24-35, 16-33, 20-30, 15-30
20-01-201811:15 uurD.V.O. N5 1 - Avanti N5 10-8 33-50, 23-48, 27-43, 27-38
20-01-201809:00 uurSeesing Personeel Orion MC 1 - D.V.O. MC 14-0 25-17, 25-17, 25-22, 25-17
17-01-201821:00 uurD.V.O. HS 4 - MEVO HS 13-2 18-25, 25-23, 12-25, 25-14, 15-10
16-01-201820:00 uurDynamiek DS 1 - D.V.O. DS 10-3 24-26, 8-25, 17-25
13-01-201817:45 uurD.V.O. DS 1 - Twente '05 DS 12-3 23-25, 25-19, 25-21, 11-25, 11-15
13-01-201817:45 uurD.V.O. HS 3 - Volga HS 31-3 25-21, 19-25, 21-25, 20-25
13-01-201816:30 uurBrevolk DS 1 - D.V.O. DS 43-1 26-24, 25-13, 25-23, 22-25
13-01-201815:45 uurLabyellov HS 2 - D.V.O. HS 23-2 25-13, 21-25, 10-25, 29-27, 18-16
13-01-201815:30 uurD.V.O. DS 8 - Pajodos DS 43-1 28-26, 25-27, 25-19, 27-25
13-01-201815:30 uurD.V.O. DS 2 - Volga DS 13-1 21-25, 27-25, 25-15, 25-19
13-01-201815:30 uurDash MC 1 - D.V.O. MC 13-2 25-17, 9-25, 27-25, 20-25, 15-3
13-01-201814:30 uurLonga'59 DS 4 - D.V.O. DS 54-0 25-23, 25-17, 25-23, 25-21
13-01-201814:00 uurSmash '68-SCM MA 1 - D.V.O. MA 13-2 25-13, 15-25, 12-25, 25-19, 16-14
13-01-201813:30 uurD.V.O. MB 2 - Volga MB 10-4 19-25, 21-25, 19-25, 15-25
13-01-201813:30 uurD.V.O. JC 1 - WSV JC 11-3 11-25, 15-25, 21-25, 26-24
13-01-201811:56 uurD.V.O. N2 1 - Dash N2 20-2 2-3
13-01-201811:30 uurD.V.O. N5 1 - VV Forza N5 10-8 22-45, 23-38, 34-44, 23-43
13-01-201811:30 uurD.V.O. N5 3 - Elite/Dynamo N5 34-4 28-16, 18-30, 21-25, 23-21
13-01-201811:24 uurBoemerang N2 1 - D.V.O. N2 20-2 3-5
13-01-201811:24 uurD.V.O. N2 1 - VIOS Beltrum N2 10-2 1-5
13-01-201811:08 uurVV Forza N2 1 - D.V.O. N2 20-2 5-7
13-01-201810:52 uurBoemerang N2 1 - D.V.O. N2 32-0 5-1
13-01-201810:36 uurD.V.O. N2 1 - Kerkemeijer Gemini N2 12-0 3-2
13-01-201810:20 uurD.V.O. N2 3 - D.V.O. N2 21-1 3-3
13-01-201810:20 uurElite/Dynamo N3 1 - D.V.O. N3 12-0 5-2
13-01-201809:48 uurD.V.O. N2 3 - VV Forza N2 12-0 6-2
13-01-201809:32 uurDash N2 1 - D.V.O. N2 22-0 7-1
13-01-201809:32 uurKerkemeijer Gemini N3 1 - D.V.O. N3 11-1 4-4
13-01-201809:16 uurVIOS Beltrum N3 2 - D.V.O. N3 12-0 3-2
13-01-201809:00 uurD.V.O. N2 3 - Dash N2 10-2 2-5
11-01-201820:30 uurPrimavo HS 1 - D.V.O. HS 11-3 20-25, 25-20, 10-25, 25-27
10-01-201821:00 uurD.V.O. DS 3 - BVC'73 DS 14-0 25-18, 25-19, 25-14, 25-20
06-01-201816:15 uurD.V.O. MA - WSV MA0-2 21-25, 23-25
06-01-201815:00 uurAvior MC - D.V.O. MC2-0 25-11, 25-22
06-01-201814:00 uurD.V.O. MA - Captains***Kangeroe MA1-1 25-21, 23-25
06-01-201813:00 uurD.V.O. MA - Springendal-Set-Up`65 MA0-2 16-25, 13-25
06-01-201812:00 uurD.V.O. MC - Fysio Engbersen Aastad MC0-2 24-26, 5-25
06-01-201811:00 uurSkopein Wivoc MA - D.V.O. MA0-2 17-25, 16-25
06-01-201811:00 uurD.V.O. MC - Hake Tjoba MC0-2 22-25, 18-25
02-01-201821:15 uurDash HS 1 - D.V.O. HS 11-3 25-23, 14-25, 17-25, 22-25
20-12-201719:30 uurD.V.O. DS 2 - Auto van Oort/Rebelle DS 32-3 25-22, 24-26, 17-25, 25-18, 13-15
16-12-201717:45 uurD.V.O. DS 6 - Labyellov DS 23-1 25-14, 25-11, 22-25, 25-20
16-12-201717:45 uurD.V.O. HS 1 - Seesing Personeel Orion HS 44-0 25-13, 25-21, 25-19, 25-20
16-12-201715:30 uurD.V.O. HS 2 - Actief '81 HS 13-2 25-17, 25-21, 9-25, 15-25, 15-13
16-12-201715:30 uurD.V.O. DS 4 - DES DS 14-0 25-16, 25-23, 25-15, 25-18
16-12-201715:30 uurD.V.O. DS 7 - Halley DS 41-3 25-17, 14-25, 16-25, 24-26
16-12-201715:00 uurElite/Dynamo DS 2 - D.V.O. DS 33-1 25-19, 19-25, 32-30, 25-9
16-12-201714:30 uurVolga DS 6 - D.V.O. DS 80-4 13-25, 24-26, 11-25, 19-25
16-12-201713:30 uurD.V.O. MC 2 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MC 33-2 25-22, 26-24, 16-25, 13-25, 15-8
16-12-201713:30 uurD.V.O. MC 1 - Halley MC 12-3 25-18, 21-25, 25-21, 21-25, 9-15
16-12-201713:15 uurDynamo Tubbergen DS 2 - D.V.O. DS 14-0 25-22, 25-21, 25-21, 25-16
16-12-201713:00 uurElite/Dynamo N5 1 - D.V.O. N5 18-0 38-27, 42-17, 36-20, 34-21
16-12-201711:30 uurDash N5 2 - D.V.O. N5 24-4 35-21, 30-32, 23-37, 34-26
16-12-201710:00 uurD.V.O. N5 3 - VV Forza N5 10-8 13-43, 19-37, 26-31, 19-33
15-12-201721:15 uurVV Alterno HS 8 - D.V.O. HS 50-4 12-25, 16-25, 18-25, 6-25
13-12-201721:00 uurD.V.O. HS 4 - Vollverijs HS 21-3 18-25, 20-25, 23-25, 25-21
12-12-201720:00 uurReflex DS 1 - D.V.O. DS 20-4 17-25, 16-25, 18-25, 25-27
09-12-201717:45 uurD.V.O. DS 1 - Avior DS 11-3 23-25, 21-25, 19-25, 25-23
09-12-201717:00 uurSparta Zelhem DS 2 - D.V.O. DS 64-0 25-19, 25-11, 25-17, 25-14
09-12-201715:30 uurD.V.O. DS 8 - Brevolk DS 31-3 16-25, 22-25, 25-18, 17-25
09-12-201715:30 uurD.V.O. HS 5 - Auto van Oort/Rebelle HS 44-0 25-19, 25-16, 25-16, 25-20
09-12-201715:00 uurSeesing Personeel Orion MA 3 - D.V.O. MA 11-3 19-25, 25-21, 26-28, 14-25
09-12-201713:30 uurD.V.O. MB 2 - Reflex MB 13-1 18-25, 25-22, 26-24, 26-24
09-12-201713:30 uurDash DS 4 - D.V.O. DS 44-0 25-16, 25-21, 25-17, 25-11
09-12-201713:30 uurD.V.O. MB 1 - Kerkemeijer Gemini MB 24-0 25-17, 25-10, 25-13, 25-9
09-12-201713:30 uurD.V.O. MC 1 - Pegasus MC 14-0 25-11, 25-6, 25-12, 25-7
09-12-201713:00 uurFocus MC 1 - D.V.O. MC 24-0 25-14, 25-20, 25-13, 25-19
09-12-201711:40 uurD.V.O. N2 1 - Dash N2 22-0 3-1
09-12-201711:08 uurD.V.O. N2 4 - WSV N2 10-2 0-5
09-12-201710:52 uurD.V.O. N2 1 - Kerkemeijer Gemini N2 11-1 2-2
09-12-201710:52 uurElite/Dynamo N2 1 - D.V.O. N2 31-1 4-4
09-12-201710:36 uurVIOS Beltrum N2 1 - D.V.O. N2 42-0 4-2
09-12-201710:36 uurD.V.O. N2 2 - Boemerang N2 12-0 4-3
09-12-201710:20 uurD.V.O. N2 3 - WSV N2 12-0 4-3
09-12-201710:04 uurD.V.O. N2 1 - D.V.O. N2 22-0 2-1
09-12-201709:48 uurD.V.O. N2 3 - D.V.O. N2 40-2 1-7
09-12-201709:32 uurD.V.O. N2 2 - Dash N2 22-0 4-2
09-12-201709:30 uurDash N5 1 - D.V.O. N5 38-0 30-23, 33-16, 35-14, 36-18
09-12-201709:16 uurD.V.O. N2 1 - Boemerang N2 12-0 6-1
09-12-201709:16 uurElite/Dynamo N2 1 - D.V.O. N2 40-2 1-9
09-12-201709:00 uurKerkemeijer Gemini N2 1 - D.V.O. N2 20-2 1-3
09-12-201709:00 uurD.V.O. N2 3 - VIOS Beltrum N2 10-2 2-5
08-12-201719:15 uurKSH HS 3 - D.V.O. HS 40-4 26-28, 19-25, 12-25, 22-25
07-12-201720:30 uurVollverijs HS 1 - D.V.O. HS 22-3 25-16, 19-25, 25-17, 21-25, 12-15
06-12-201722:45 uurKerkemeijer Gemini DR 2 - D.V.O. DR 30-4 12-29, 17-29
06-12-201722:45 uurElite/Dynamo DR 3 - D.V.O. DR 22-2 9-21, 22-15
06-12-201722:30 uurBoemerang DR 3 - D.V.O. DR 10-4 18-22, 13-22
06-12-201722:15 uurTornax DR 1 - D.V.O. DR 22-2 25-16, 10-23
06-12-201721:15 uurElite/Dynamo DR 3 - D.V.O. DR 20-4 12-25, 14-18
06-12-201721:15 uurMEVO DR 2 - D.V.O. DR 32-2 24-14, 17-18
06-12-201721:00 uurD.V.O. DS 3 - Elite/Dynamo DS 13-2 25-20, 17-25, 25-23, 23-25, 15-10
06-12-201721:00 uurSkopein Wivoc DR 1 - D.V.O. DR 12-2 20-14, 16-18
06-12-201720:45 uurD.V.O. DR 3 - D.V.C.'80 DR 12-2 15-22, 23-16
06-12-201720:45 uurTornax DR 1 - D.V.O. DR 22-2 22-21, 11-27
06-12-201720:30 uurD.V.O. DR 1 - BVC'73 DR 22-2 18-24, 18-14
06-12-201719:30 uurKerkemeijer Gemini DS 3 - D.V.O. DS 50-4 22-25, 14-25, 10-25, 21-25
02-12-201718:00 uurWIK Steenderen DS 2 - D.V.O. DS 22-3 25-27, 25-14, 25-22, 20-25, 11-15
02-12-201718:00 uurWIK Steenderen DS 1 - D.V.O. DS 14-0 25-17, 25-16, 30-28, 25-22
02-12-201717:45 uurD.V.O. DS 6 - TOHP DS 20-4 21-25, 18-25, 19-25, 18-25
02-12-201717:45 uurD.V.O. HS 1 - WSV HS 23-1 25-20, 25-21, 25-22, 22-25
02-12-201717:45 uurD.V.O. DS 5 - SV Loil DS 14-0 25-19, 25-15, 25-20, 25-17
02-12-201716:45 uurVIOS Beltrum DS 3 - D.V.O. DS 83-1 25-16, 25-18, 25-18, 23-25
02-12-201715:30 uurKSH MB 2 - D.V.O. MB 22-3 20-25, 25-23, 25-27, 25-14, 10-15
02-12-201715:30 uurD.V.O. HS 2 - KSH HS 24-0 25-22, 25-15, 25-14, 25-19
02-12-201715:30 uurD.V.O. MA 1 - Focus MA 13-1 25-12, 25-16, 25-14, 16-25
02-12-201715:30 uurD.V.O. HS 3 - Pajodos HS 13-1 25-22, 25-22, 25-16, 17-25
02-12-201715:00 uurTiVoC MC 1 - D.V.O. MC 11-3 16-25, 25-23, 17-25, 22-25
02-12-201713:30 uurD.V.O. DS 4 - WSV DS 44-0 25-23, 25-13, 25-21, 25-17
02-12-201713:30 uurD.V.O. MC 2 - Volga MC 13-2 25-16, 10-25, 25-15, 23-25, 15-3
02-12-201713:30 uurD.V.O. JC 1 - WSV JC 10-4 11-25, 19-25, 18-25, 8-25
02-12-201712:00 uurTornax MB 1 - D.V.O. MB 13-1 25-3, 25-19, 25-22, 19-25
02-12-201709:30 uurWSV N5 2 - D.V.O. N5 38-0 33-21, 27-23, 31-20, 30-20
01-12-201721:15 uurVV Alterno HS 7 - D.V.O. HS 50-4 17-25, 15-25, 16-25, 23-25
01-12-201721:00 uurCupido DS 1 - D.V.O. DS 33-1 25-21, 26-24, 21-25, 27-25
29-11-201721:00 uurD.V.O. HS 4 - S en O HS 11-3 23-25, 21-25, 25-14, 19-25
27-11-201721:00 uurD.V.O. HS 1 - Volga HS 11-3 25-21, 19-25, 17-25, 14-25
25-11-201717:45 uurD.V.O. DS 1 - Kerkemeijer Gemini DS 13-1 25-20, 25-23, 25-17, 25-27
25-11-201717:45 uurD.V.O. HS 3 - Labyellov HS 33-2 25-15, 15-25, 28-26, 26-28, 15-12
25-11-201717:30 uurFocus DS 3 - D.V.O. DS 51-3 25-16, 21-25, 24-26, 15-25
25-11-201715:30 uurD.V.O. DS 8 - Blok '71 DS 30-4 19-25, 14-25, 18-25, 8-25
25-11-201715:30 uurD.V.O. DS 2 - Favorita DS 11-3 21-25, 25-20, 22-25, 17-25
25-11-201715:00 uurFocus DS 4 - D.V.O. DS 40-4 12-25, 12-25, 14-25, 16-25
25-11-201715:00 uurPajodos DS 2 - D.V.O. DS 62-3 18-25, 25-22, 25-14, 24-26, 8-15
25-11-201714:30 uurVolga DS 4 - D.V.O. DS 73-1 26-24, 25-17, 25-15, 20-25
25-11-201713:30 uurD.V.O. MB 2 - Avanti MB 10-4 14-25, 20-25, 14-25, 15-25
25-11-201713:30 uurD.V.O. MB 1 - Tornax MB 12-3 25-18, 23-25, 25-14, 18-25, 15-17
25-11-201713:00 uurGrol MA 1 - D.V.O. MA 14-0 25-17, 25-13, 25-20, 25-17
25-11-201713:00 uurD.V.O. HS 5 - BSV HS 24-0 25-13, 25-11, 25-9, 25-9
25-11-201711:40 uurD.V.O. N2 1 - D.V.O. N2 22-0 5-4
25-11-201711:30 uurD.V.O. N5 1 - WSV N5 14-4 20-34, 34-25, 28-31, 30-23
25-11-201711:24 uurBoemerang N2 2 - D.V.O. N2 22-0 4-3
25-11-201711:08 uurD.V.O. N2 3 - VIOS Beltrum N2 10-2 2-6
25-11-201711:08 uurD.V.O. N2 1 - Boemerang N2 12-0 3-2
25-11-201710:36 uurDash N2 1 - D.V.O. N2 32-0 5-3
25-11-201710:36 uurBoemerang N2 1 - D.V.O. N2 20-2 2-3
25-11-201710:20 uurVV Forza N2 1 - D.V.O. N2 40-2 3-5
25-11-201710:04 uurD.V.O. N2 1 - Kerkemeijer Gemini N2 11-1 3-3
25-11-201710:00 uurHalley MC 1 - D.V.O. MC 13-2 25-21, 18-25, 16-25, 25-16, 15-8
25-11-201709:48 uurDash N2 2 - D.V.O. N2 30-2 3-4
25-11-201709:32 uurKerkemeijer Gemini N2 1 - D.V.O. N2 20-2 2-3
25-11-201709:32 uurVIOS Eefde N2 1 - D.V.O. N2 40-2 0-9
25-11-201709:30 uurHavoc MC 5 - D.V.O. MC 21-3 20-25, 27-25, 21-25, 17-25
25-11-201709:16 uurWSV N2 1 - D.V.O. N2 41-1 4-4
25-11-201709:16 uurElite/Dynamo N2 1 - D.V.O. N2 30-2 4-5
25-11-201709:16 uurD.V.O. N2 1 - Boemerang N2 22-0 9-1
25-11-201709:00 uurWSV JC 1 - D.V.O. JC 14-0 25-12, 25-22, 25-7, 25-2
24-11-201721:00 uurVV Forza HS 1 - D.V.O. HS 10-4 22-25, 16-25, 15-25, 20-25
24-11-201720:30 uurGrol HS 2 - D.V.O. HS 24-0 28-26, 25-18, 25-19, 25-16
23-11-201720:00 uurVIOS Eefde DS 1 - D.V.O. DS 10-3 11-25, 13-25, 22-25
22-11-201721:00 uurD.V.O. DS 3 - Revoc DS 13-1 25-22, 25-20, 25-16, 16-25
21-11-201721:00 uurReflex HS 2 - D.V.O. HS 44-0 25-6, 25-4, 25-4, 25-3
18-11-201717:30 uurD.V.O. HS 3 - Grol HS 34-0 25-16, 25-18, 25-21, 25-13
18-11-201716:15 uurTOHP DS 1 - D.V.O. DS 23-2 21-25, 25-6, 16-25, 25-19, 15-10
18-11-201711:15 uurWSV N5 2 - D.V.O. N5 24-4 38-31, 39-30, 31-39, 32-36
17-11-201721:00 uurRivo HS 3 - D.V.O. HS 41-3 18-25, 21-25, 25-21, 19-25
15-11-201721:00 uurBlok '71 DS 1 - D.V.O. DS 53-2 26-24, 25-20, 17-25, 12-25, 21-19
11-11-201717:45 uurD.V.O. DS 6 - Victoria DS 20-4 17-25, 21-25, 20-25, 17-25
11-11-201717:45 uurD.V.O. DS 5 - BVC'73 DS 23-2 25-19, 25-19, 17-25, 18-25, 15-8
11-11-201717:45 uurD.V.O. HS 1 - VIOS Eefde HS 23-2 21-25, 25-12, 25-14, 23-25, 15-10
11-11-201717:45 uurHavoc DS 1 - D.V.O. DS 33-1 25-20, 21-25, 25-18, 25-14
11-11-201717:00 uurMarvo 76 DS 3 - D.V.O. DS 82-3 25-18, 25-17, 20-25, 19-25, 1-15
11-11-201717:00 uurLEDnovate Esch Stars DS 1 - D.V.O. DS 11-3 21-25, 25-18, 25-27, 16-25
11-11-201715:45 uurLabyellov DS 1 - D.V.O. DS 24-0 25-21, 25-16, 25-13, 25-18
11-11-201715:30 uurD.V.O. HS 2 - VIOS Beltrum HS 13-1 25-20, 25-22, 25-21, 26-28
11-11-201715:30 uurD.V.O. DS 7 - VIOS Beltrum DS 20-4 18-25, 20-25, 21-25, 18-25
11-11-201715:30 uurD.V.O. HS 3 - Pajodos HS 10-4 20-25, 20-25, 26-28, 24-26
11-11-201713:30 uurD.V.O. MA 1 - Rivo MA 11-3 20-25, 9-25, 25-19, 24-26
11-11-201713:30 uurD.V.O. MC 2 - KSV MC 24-0 25-16, 25-16, 25-6, 25-14
11-11-201713:30 uurD.V.O. JC 1 - DES JC 10-4 7-25, 10-25, 17-25, 4-25
11-11-201711:30 uurLabyellov MB 1 - D.V.O. MB 23-1 25-20, 21-25, 25-19, 25-23
11-11-201711:30 uurDash N5 2 - D.V.O. N5 34-4 21-25, 26-19, 27-21, 23-25
11-11-201710:00 uurVV Forza N5 1 - D.V.O. N5 28-0 38-16, 37-27, 39-35, 34-28
08-11-201722:45 uurD.V.O. HR 1 - TOHP HR 14-0 24-15, 22-14
08-11-201721:45 uurD.V.O. HR 1 - Tornax HR 12-2 14-26, 22-17
08-11-201721:00 uurD.V.O. HS 4 - Volga HS 40-4 12-25, 16-25, 20-25, 13-25
08-11-201720:15 uurRevoc HR 1 - D.V.O. HR 11-3 18-18, 14-27
07-11-201721:00 uurDio Ugchelen HS 1 - D.V.O. HS 50-4 20-25, 16-25, 15-25, 12-25
04-11-201718:00 uurWevoc DS 1 - D.V.O. DS 41-3 17-25, 25-20, 22-25, 10-25
04-11-201717:45 uurD.V.O. MC 2 - Elite/Dynamo MC 33-1 27-25, 28-26, 22-25, 29-27
04-11-201717:45 uurD.V.O. DS 1 - Vollverijs DS 14-0 25-15, 25-18, 25-11, 25-23
04-11-201717:00 uurHolyoke DS 1 - D.V.O. DS 34-0 25-18, 25-19, 25-16, 25-23
04-11-201716:00 uurWevoc DS 2 - D.V.O. DS 63-1 25-21, 25-16, 25-10, 22-25
04-11-201715:45 uurReflex DS 4 - D.V.O. DS 73-1 25-20, 25-17, 23-25, 25-12
04-11-201715:30 uurD.V.O. DS 8 - Halley DS 70-4 10-25, 3-25, 5-25, 12-25
04-11-201715:30 uurD.V.O. DS 2 - Longa'59 DS 22-3 21-25, 25-16, 15-25, 25-21, 6-15
04-11-201715:30 uurD.V.O. HS 5 - WSV HS 14-0 25-13, 25-8, 25-16, 25-17
04-11-201715:00 uurSkopein Wivoc DS 2 - D.V.O. DS 50-4 17-25, 9-25, 12-25, 21-25
04-11-201715:00 uurMarvo 76 MA 1 - D.V.O. MA 11-3 18-25, 25-19, 20-25, 26-28
04-11-201714:00 uurVolleybalvereniging ROHDA HS 1 - D.V.O. HS 31-3 17-25, 19-25, 25-18, 20-25
04-11-201713:30 uurLIVO HS 2 - D.V.O. HS 13-2 20-25, 15-25, 25-17, 25-21, 16-14
04-11-201713:30 uurD.V.O. MB 2 - Blok '71 MB 10-4 10-25, 22-25, 13-25, 16-25
04-11-201713:30 uurD.V.O. MB 1 - Halley MB 33-1 25-22, 25-7, 18-25, 25-9
04-11-201713:30 uurD.V.O. MC 1 - TiVoC MC 14-0 25-16, 25-20, 25-15, 25-15
04-11-201713:00 uurSkopein Wivoc HS 3 - D.V.O. HS 24-0 25-12, 25-15, 25-23, 25-13
04-11-201711:30 uurD.V.O. N5 1 - Avanti N5 22-6 31-34, 22-44, 24-36, 36-32
04-11-201711:30 uurD.V.O. N5 2 - WSV N5 26-2 32-31, 37-28, 35-22, 29-32
04-11-201710:36 uurD.V.O. N2 2 - Boemerang N2 22-0 6-3
04-11-201710:04 uurD.V.O. N2 1 - Boemerang N2 12-0 5-2
04-11-201710:04 uurDash N2 1 - D.V.O. N2 21-1 4-4
04-11-201710:04 uurVIOS Beltrum N2 1 - D.V.O. N2 30-2 3-4
04-11-201710:00 uurVIOS Eefde JC 1 - D.V.O. JC 14-0 25-12, 25-9, 25-15, 25-8
04-11-201709:48 uurVV Forza N2 1 - D.V.O. N2 30-2 3-5
04-11-201709:32 uurD.V.O. N2 2 - Kerkemeijer Gemini N2 10-2 1-5
04-11-201709:32 uurD.V.O. N2 1 - Dash N2 22-0 5-1
04-11-201709:16 uurD.V.O. N2 3 - WSV N2 12-0 5-2
04-11-201709:00 uurVIOS Eefde N2 1 - D.V.O. N2 20-2 2-7
04-11-201709:00 uurD.V.O. N2 1 - Elite/Dynamo N2 12-0 8-0
01-11-201721:00 uurD.V.O. HS 4 - Kerkemeijer Gemini HS 34-0 25-19, 25-10, 25-18, 25-21
28-10-201717:45 uurD.V.O. HS 1 - Avior HS 44-0 25-16, 25-18, 25-10, 25-19
28-10-201717:45 uurD.V.O. DS 5 - KSV DS 24-0 25-18, 25-17, 25-14, 25-15
28-10-201717:45 uurD.V.O. HS 3 - Seesing Personeel Orion HS 70-4 15-25, 14-25, 19-25, 23-25
28-10-201717:00 uurHalley DS 1 - D.V.O. DS 11-3 22-25, 20-25, 25-16, 24-26
28-10-201715:30 uurD.V.O. DS 6 - Skopein Wivoc DS 31-3 22-25, 21-25, 16-25, 25-23
28-10-201715:30 uurD.V.O. DS 7 - Volleybalvereniging ROHDA DS 11-3 19-25, 22-25, 12-25, 25-22
28-10-201715:30 uurDash DS 6 - D.V.O. DS 83-1 22-25, 25-15, 25-21, 25-15
28-10-201715:00 uurSparta Zelhem MB 3 - D.V.O. MB 23-1 25-20, 25-10, 17-25, 25-15
28-10-201713:30 uurD.V.O. DS 4 - Seesing Personeel Orion DS 33-1 17-25, 28-26, 26-24, 25-21
28-10-201713:30 uurD.V.O. JC 1 - Reflex JC 21-3 11-25, 6-25, 10-25, 25-21
28-10-201712:30 uurKerkemeijer Gemini MC 2 - D.V.O. MC 21-3 15-25, 16-25, 13-25, 25-7
28-10-201712:30 uurKerkemeijer Gemini MB 2 - D.V.O. MB 10-4 10-25, 9-25, 13-25, 8-25
28-10-201712:15 uurPegasus MC 1 - D.V.O. MC 10-4 10-25, 17-25, 11-25, 13-25
28-10-201711:30 uurD.V.O. N5 3 - Dash N5 22-6 21-25, 22-24, 25-23, 17-26
28-10-201711:30 uurD.V.O. N5 2 - Dash N5 17-1 28-28, 33-25, 29-23, 37-17
28-10-201711:30 uurD.V.O. N5 1 - Elite/Dynamo N5 12-6 29-43, 36-32, 20-36, 18-46
27-10-201721:00 uurSV Dynamo Apeldoorn HS 11 - D.V.O. HS 50-4 20-25, 13-25, 11-25, 22-25
25-10-201721:00 uurD.V.O. DS 3 - WSV DS 21-3 22-25, 25-10, 17-25, 14-25
24-10-201722:00 uurKerkemeijer Gemini DR 2 - D.V.O. DR 20-4 11-25, 17-24
24-10-201721:30 uurD.V.C.'80 DR 1 - D.V.O. DR 32-2 17-21, 20-19
24-10-201721:00 uurKerkemeijer Gemini DR 2 - D.V.O. DR 32-2 19-18, 19-21
24-10-201720:30 uurD.V.C.'80 DR 1 - D.V.O. DR 20-4 14-24, 17-20
24-10-201720:00 uurD.V.O. DR 2 - D.V.O. DR 34-0 21-20, 26-17
21-10-201713:30 uurBoemerang MB 1 - D.V.O. MB 10-4 11-25, 17-25, 9-25, 19-25
21-10-201712:00 uurTrivos MC 1 - D.V.O. MC 11-3 10-25, 25-14, 21-25, 19-25
21-10-201710:00 uurD.V.O. N5 2 - D.V.O. N5 38-0 26-22, 28-22, 29-20, 27-20
21-10-201709:30 uurWSV N5 1 - D.V.O. N5 18-0 43-24, 33-22, 32-29, 33-21
17-10-201721:30 uurD.V.O. DR 1 - Skopein Wivoc DR 30-4 15-22, 19-20
17-10-201720:30 uurD.V.O. DR 1 - Erix'80 DR 12-2 20-16, 15-20
17-10-201719:30 uurD.V.O. DR 1 - Boemerang DR 32-2 15-21, 21-15
17-10-201719:30 uurBVC'73 DS 1 - D.V.O. DS 11-3 25-27, 22-25, 27-25, 23-25
16-10-201719:00 uurVV Forza MA 1 - D.V.O. MA 13-1 25-10, 25-15, 24-26, 25-20
14-10-201718:00 uurKSV DS 1 - D.V.O. DS 23-1 21-25, 25-16, 25-21, 25-21
14-10-201717:45 uurD.V.O. DS 5 - Favorita DS 22-3 17-25, 23-25, 26-24, 25-22, 8-15
14-10-201717:45 uurD.V.O. MA 1 - Elite/Dynamo MA 14-0 26-24, 25-11, 25-12, 25-21
14-10-201717:45 uurD.V.O. HS 1 - Bruvoc HS 12-3 25-21, 18-25, 25-23, 10-25, 13-15
14-10-201717:00 uurPajodos HS 1 - D.V.O. HS 32-3 23-25, 25-20, 17-25, 25-20, 8-15
14-10-201715:30 uurD.V.O. DS 8 - Boemerang DS 50-4 19-25, 11-25, 17-25, 21-25
14-10-201715:30 uurD.V.O. DS 7 - Elite/Dynamo DS 32-3 25-22, 14-25, 27-25, 23-25, 8-15
14-10-201715:30 uurD.V.O. HS 2 - Kerkemeijer Gemini HS 20-4 20-25, 25-27, 12-25, 23-25
14-10-201715:00 uurSeesing Personeel Orion DS 2 - D.V.O. DS 11-3 18-25, 21-25, 25-16, 14-25
14-10-201715:00 uurFocus DS 2 - D.V.O. DS 34-0 25-16, 25-22, 25-10, 25-9
14-10-201714:00 uurBSV HS 3 - D.V.O. HS 50-4 12-25, 15-25, 12-25, 21-25
14-10-201713:30 uurD.V.O. DS 4 - KSH DS 13-2 21-25, 14-25, 25-11, 25-17, 15-13
14-10-201713:30 uurD.V.O. MC 2 - SV Halle MC 13-1 25-9, 25-9, 20-25, 25-11
14-10-201712:00 uurHeva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MB 3 - D.V.O. MB 13-1 25-18, 25-23, 25-21, 13-25
14-10-201711:30 uurReflex DS 3 - D.V.O. DS 63-1 26-24, 25-11, 17-25, 25-9
14-10-201711:30 uurD.V.O. N5 3 - Dash N5 13-5 15-36, 23-30, 23-23, 27-24
14-10-201711:30 uurD.V.O. N5 2 - VV Forza N5 10-8 12-47, 22-40, 21-34, 19-41
14-10-201709:30 uurReflex JC 2 - D.V.O. JC 14-0 25-10, 25-16, 25-19, 25-20
14-10-201709:00 uurWSV MB 2 - D.V.O. MB 21-3 10-25, 17-25, 25-21, 17-25
14-10-201709:00 uurSeesing Personeel Orion MC 2 - D.V.O. MC 10-4 14-25, 23-25, 19-25, 13-25
11-10-201721:00 uurD.V.O. HS 4 - Favorita HS 30-4 22-25, 24-26, 21-25, 10-25
07-10-201717:45 uurD.V.O. DS 6 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 43-2 12-25, 25-22, 25-19, 18-25, 16-14
07-10-201717:45 uurD.V.O. DS 1 - Tornado Geesteren DS 14-0 25-16, 26-24, 25-17, 25-20
07-10-201716:00 uurAvanti N5 1 - D.V.O. N5 18-0 33-20, 36-11, 38-18, 38-21
07-10-201716:00 uurSmash '68-SCM DS 2 - D.V.O. DS 71-3 25-8, 17-25, 14-25, 14-25
07-10-201715:30 uurD.V.O. DS 2 - Focus DS 10-4 16-25, 16-25, 20-25, 12-25
07-10-201715:30 uurD.V.O. HS 3 - Grol HS 34-0 25-20, 25-20, 25-16, 25-10
07-10-201715:30 uurRevoc MC 1 - D.V.O. MC 22-3 25-19, 25-10, 24-26, 13-25, 9-15
07-10-201714:30 uurKerkemeijer Gemini DS 2 - D.V.O. DS 42-3 27-25, 14-25, 18-25, 25-20, 10-15
07-10-201714:30 uurSV Halle DS 1 - D.V.O. DS 50-4 15-25, 17-25, 19-25, 23-25
07-10-201714:00 uurSmash '68-SCM MA 1 - D.V.O. MA 13-2 17-25, 26-24, 18-25, 25-14, 15-8
07-10-201713:30 uurD.V.O. MB 2 - Focus MB 11-3 25-23, 21-25, 18-25, 14-25
07-10-201713:30 uurD.V.O. MB 1 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MB 34-0 25-9, 25-11, 25-17, 25-7
07-10-201713:30 uurD.V.O. MC 1 - Seesing Personeel Orion MC 24-0 25-21, 25-13, 25-19, 25-14
07-10-201710:00 uurVV Forza N5 1 - D.V.O. N5 38-0 36-16, 42-15, 31-19, 38-20
07-10-201709:30 uurDash N5 1 - D.V.O. N5 22-6 28-29, 28-31, 33-22, 20-32
05-10-201721:00 uurMEVO HS 1 - D.V.O. HS 43-1 25-14, 23-25, 25-18, 26-24
05-10-201721:00 uurVoorwaarts HS 2 - D.V.O. HS 12-3 25-19, 26-24, 17-25, 13-25, 14-16
04-10-201721:00 uurD.V.O. DS 3 - Grol DS 13-1 25-16, 23-25, 25-17, 25-20
03-10-201722:00 uurRivo HR 1 - D.V.O. HR 14-0 21-17, 17-16
03-10-201720:30 uurTOHP HR 1 - D.V.O. HR 10-4 20-25, 14-25
03-10-201720:00 uurD.V.O. HR 1 - Kerkemeijer Gemini HR 24-0 32-12, 22-13
30-09-201717:45 uurD.V.O. DS 6 - Kerkemeijer Gemini DS 53-2 25-15, 25-23, 19-25, 15-25, 15-11
30-09-201717:45 uurD.V.O. DS 5 - Longa'59 DS 43-1 19-25, 25-16, 25-19, 25-20
30-09-201717:45 uurD.V.O. HS 1 - Primavo HS 14-0 26-24, 25-18, 25-22, 25-19
30-09-201717:00 uurTwente '05 DS 1 - D.V.O. DS 11-3 22-25, 22-25, 23-25, 25-23
30-09-201716:30 uurBVC'73 DS 1 - D.V.O. DS 33-1 25-17, 25-18, 25-19, 17-25
30-09-201715:30 uurD.V.O. MA 1 - SV Loil MA 13-1 19-25, 25-15, 25-21, 25-13
30-09-201715:30 uurD.V.O. HS 2 - Labyellov HS 24-0 25-23, 25-13, 25-22, 25-19
30-09-201715:30 uurD.V.O. JC 1 - VIOS Eefde JC 10-4 12-25, 13-25, 5-25, 20-25
30-09-201715:00 uurPajodos DS 4 - D.V.O. DS 81-3 12-25, 25-14, 21-25, 10-25
30-09-201714:30 uurVolga HS 3 - D.V.O. HS 33-1 18-25, 25-17, 26-24, 25-19
30-09-201714:30 uurVolga DS 1 - D.V.O. DS 23-1 25-16, 24-26, 25-16, 25-22
30-09-201713:30 uurD.V.O. DS 4 - Brevolk DS 14-0 25-22, 25-21, 25-23, 25-17
30-09-201713:30 uurD.V.O. MC 2 - Longa'59 MC 20-4 23-25, 20-25, 17-25, 19-25
30-09-201713:30 uurD.V.O. MB 1 - Boemerang MB 13-1 28-30, 25-11, 27-25, 25-22
30-09-201712:30 uurVolga MB 2 - D.V.O. MB 23-2 12-25, 25-21, 16-25, 25-13, 15-8
30-09-201711:30 uurD.V.O. N5 3 - D.V.O. N5 20-8 23-26, 20-25, 19-25, 18-28
30-09-201711:30 uurD.V.O. N5 1 - Avanti N5 10-8 31-43, 27-31, 26-31, 26-34
30-09-201710:20 uurKerkemeijer Gemini N1 1 - D.V.O. N2 32-0 3-1
30-09-201710:20 uurD.V.O. N2 2 - VIOS Eefde N2 10-2 0-6
30-09-201710:04 uurBoemerang N2 1 - D.V.O. N2 10-2 2-5
30-09-201709:48 uurD.V.O. N2 2 - VIOS Beltrum N2 12-0 5-3
30-09-201709:48 uurDash N2 1 - D.V.O. N2 10-2 2-4
30-09-201709:32 uurBoemerang N1 1 - D.V.O. N2 30-2 2-4
30-09-201709:16 uurD.V.O. N2 1 - Elite/Dynamo N2 12-0 4-2
30-09-201709:16 uurVV Forza N2 1 - D.V.O. N2 32-0 3-2
30-09-201709:00 uurDash N2 2 - D.V.O. N2 22-0 4-2
27-09-201721:00 uurD.V.O. HS 4 - Rivo HS 30-4 19-25, 10-25, 17-25, 12-25
23-09-201717:45 uurD.V.O. DS 1 - Lutheria DS 11-3 23-25, 17-25, 21-25, 25-22
23-09-201717:45 uurD.V.O. HS 3 - De Hofnar-Bovo HS 42-3 25-18, 12-25, 25-16, 14-25, 10-15
23-09-201717:30 uurVollverijs DS 4 - D.V.O. DS 74-0 25-21, 25-18, 25-21, 25-12
23-09-201716:30 uurLonga'59 DS 3 - D.V.O. DS 41-3 19-25, 16-25, 25-22, 16-25
23-09-201715:30 uurD.V.O. DS 8 - SV Loil DS 22-3 15-25, 25-18, 14-25, 25-23, 3-15
23-09-201715:30 uurD.V.O. DS 2 - De Hofnar-Bovo DS 21-3 25-20, 15-25, 21-25, 18-25
23-09-201715:30 uurD.V.O. HS 5 - Dio Ugchelen HS 24-0 25-16, 25-13, 25-15, 25-16
23-09-201714:00 uurAvanti N5 2 - D.V.O. N5 18-0 32-23, 43-17, 40-19, 31-25
23-09-201714:00 uurVolleybalvereniging ROHDA MA 1 - D.V.O. MA 13-1 25-19, 16-25, 25-15, 25-19
23-09-201713:30 uurD.V.O. MB 2 - Rivo MB 13-1 25-17, 17-25, 25-12, 25-14
23-09-201713:30 uurD.V.O. MC 1 - Trivos MC 13-1 25-12, 20-25, 25-20, 25-13
23-09-201711:30 uurD.V.O. N5 3 - WSV N5 20-8 8-42, 14-30, 15-31, 16-26
23-09-201711:30 uurD.V.O. N5 2 - Dash N5 28-0 31-27, 31-24, 33-19, 41-14
23-09-201711:30 uurDES JC 1 - D.V.O. JC 14-0 25-10, 25-5, 25-13, 25-10
23-09-201710:00 uurHalley MB 3 - D.V.O. MB 11-3 21-25, 25-23, 19-25, 15-25
22-09-201721:00 uurMarvo 76 HS 1 - D.V.O. HS 43-2 25-19, 23-25, 23-25, 25-17, 15-10
22-09-201721:00 uurRivo HS 2 - D.V.O. HS 24-0 25-12, 25-21, 26-24, 25-16
21-09-201720:30 uurSeesing Personeel Orion HS 6 - D.V.O. HS 10-4 19-25, 13-25, 19-25, 23-25
20-09-201721:00 uurD.V.O. DS 3 - Tornado Geesteren DS 33-1 27-25, 25-21, 25-19, 14-25
11-09-201721:00 uurLabyellov HS 1 - D.V.O. HS 10-3 19-25, 14-25, 17-25

Nevobo Site

Kijk op de Nevobo website voor uitgebreide informatie over standen, programma's, uitslagen, prognoses en statistieken.

Nevobo