DVO HENGELO GLD

VOLLEYBAL VERENIGING

Programma alle teams DVO

VIOS Eefde DS 1 - D.V.O. DS 1, Uitslag: 0-3Wedstrijd: VIOS Eefde DS 1 - D.V.O. DS 1, Uitslag: 0-3, Setstanden: 11-25, 13-25, 22-25
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
23-11-201720:00 uur
24-11-201720:30 uur Grol HS 2 - D.V.O. HS 2Ni-Je Veste, Wheme 307141BV GROENLO
24-11-201721:00 uur VV Forza HS 1 - D.V.O. HS 1Braninkhal, Verwoldseweg 167245AH LAREN GLD
25-11-201709:00 uur WSV JC 1 - D.V.O. JC 1de Kei, Bussenweide 27231NE WARNSVELD
25-11-201709:16 uur Elite/Dynamo N2 1 - D.V.O. N2 3't Jebbink, Het Jebbink 137251BJ VORDEN
25-11-201709:16 uur D.V.O. N2 1 - Boemerang N2 2't Jebbink, Het Jebbink 137251BJ VORDEN
25-11-201709:16 uur WSV N2 1 - D.V.O. N2 4't Jebbink, Het Jebbink 137251BJ VORDEN
25-11-201709:30 uur Havoc MC 5 - D.V.O. MC 2De Els, Trompstraat 207482VX HAAKSBERGEN
25-11-201709:32 uur VIOS Eefde N2 1 - D.V.O. N2 4't Jebbink, Het Jebbink 137251BJ VORDEN
25-11-201709:32 uur Kerkemeijer Gemini N2 1 - D.V.O. N2 2't Jebbink, Het Jebbink 137251BJ VORDEN
25-11-201709:48 uur Dash N2 2 - D.V.O. N2 3't Jebbink, Het Jebbink 137251BJ VORDEN
25-11-201710:00 uur Halley MC 1 - D.V.O. MC 1Koningin Beatrixhal, Koningin Wilhelminastr 147031AC WEHL
25-11-201710:04 uur D.V.O. N2 1 - Kerkemeijer Gemini N2 1't Jebbink, Het Jebbink 137251BJ VORDEN
25-11-201710:20 uur VV Forza N2 1 - D.V.O. N2 4't Jebbink, Het Jebbink 137251BJ VORDEN
25-11-201710:36 uur Boemerang N2 1 - D.V.O. N2 2't Jebbink, Het Jebbink 137251BJ VORDEN
25-11-201710:36 uur Dash N2 1 - D.V.O. N2 3't Jebbink, Het Jebbink 137251BJ VORDEN
25-11-201711:08 uur D.V.O. N2 1 - Boemerang N2 1't Jebbink, Het Jebbink 137251BJ VORDEN
25-11-201711:08 uur D.V.O. N2 3 - VIOS Beltrum N2 1't Jebbink, Het Jebbink 137251BJ VORDEN
25-11-201711:24 uur Boemerang N2 2 - D.V.O. N2 2't Jebbink, Het Jebbink 137251BJ VORDEN
25-11-201711:30 uur D.V.O. N5 1 - WSV N5 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
25-11-201711:30 uur D.V.O. N5 3 - VV Forza N5 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
25-11-201711:40 uur D.V.O. N2 1 - D.V.O. N2 2't Jebbink, Het Jebbink 137251BJ VORDEN
25-11-201713:00 uur D.V.O. HS 5 - BSV HS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
25-11-201713:00 uur Grol MA 1 - D.V.O. MA 1Den Elshof, Oude Winterswijkseweg 377141DE GROENLO
25-11-201713:30 uur D.V.O. MB 1 - Tornax MB 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
25-11-201713:30 uur D.V.O. MB 2 - Avanti MB 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
25-11-201714:30 uur Volga DS 4 - D.V.O. DS 7de Pol, Pelgrimstraat 617011BJ GAANDEREN
25-11-201715:00 uur Pajodos DS 2 - D.V.O. DS 6Pauwengaard, Renbaan 1 A6911KH PANNERDEN
25-11-201715:00 uur Focus DS 4 - D.V.O. DS 4Hessenhal, Monumentenweg 306997AH HOOG-KEPPEL
25-11-201715:30 uur D.V.O. DS 2 - Favorita DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
25-11-201715:30 uur D.V.O. DS 8 - Blok '71 DS 3de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
25-11-201717:30 uur Focus DS 3 - D.V.O. DS 5Hessenhal, Monumentenweg 306997AH HOOG-KEPPEL
25-11-201717:45 uur D.V.O. HS 3 - Labyellov HS 3de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
25-11-201717:45 uur D.V.O. DS 1 - Kerkemeijer Gemini DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
27-11-201721:00 uur D.V.O. HS 1 - Volga HS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
29-11-201721:00 uur D.V.O. HS 4 - S en O HS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
01-12-201721:00 uur Cupido DS 1 - D.V.O. DS 3de Marke, Bretelerstraat 167496PP HENGEVELDE
01-12-201721:15 uur VV Alterno HS 7 - D.V.O. HS 5Alternohal, Waleweingaarde 1017329BD APELDOORN
02-12-201709:30 uur WSV N5 2 - D.V.O. N5 3de Kei, Bussenweide 27231NE WARNSVELD
02-12-201712:00 uur Tornax MB 1 - D.V.O. MB 1Rikkenhage, Furstenauerstraat 17261PE RUURLO
02-12-201713:30 uur D.V.O. JC 1 - WSV JC 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
02-12-201713:30 uur D.V.O. MC 2 - Volga MC 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
02-12-201713:30 uur D.V.O. DS 4 - WSV DS 4de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
02-12-201715:00 uur TiVoC MC 1 - D.V.O. MC 1Betuwehal, Wadenoijenlaan 3994006AJ TIEL
02-12-201715:30 uur D.V.O. HS 3 - Pajodos HS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
02-12-201715:30 uur D.V.O. HS 2 - KSH HS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
02-12-201715:30 uur D.V.O. MA 1 - Focus MA 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
02-12-201715:30 uur KSH MB 2 - D.V.O. MB 2het Kempken, Ursulastraat 27135JD HARREVELD
02-12-201716:45 uur VIOS Beltrum DS 3 - D.V.O. DS 8de Sonders, Avesterweg 1 a7156MH BELTRUM
02-12-201717:45 uur D.V.O. DS 5 - SV Loil DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
02-12-201717:45 uur D.V.O. HS 1 - WSV HS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
02-12-201717:45 uur D.V.O. DS 6 - TOHP DS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
02-12-201718:00 uur WIK Steenderen DS 2 - D.V.O. DS 2het Hooge Wessel, Prins Bernhardlaan 37221BA STEENDEREN
02-12-201718:00 uur WIK Steenderen DS 1 - D.V.O. DS 1het Hooge Wessel, Prins Bernhardlaan 37221BA STEENDEREN
05-12-201721:15 uur Dash HS 1 - D.V.O. HS 1't Jebbink, Het Jebbink 137251BJ VORDEN
06-12-201719:30 uur Kerkemeijer Gemini DS 3 - D.V.O. DS 5't Timpke, Haarloseweg 107271BT BORCULO
06-12-201720:30 uur D.V.O. DR 1 - BVC'73 DR 2Hamalandhal, Vd Meer de Walcherenstr 17131EN LICHTENVOORDE
06-12-201720:45 uur Tornax DR 1 - D.V.O. DR 2De Pickerhal, Kerkstraat 287151BW EIBERGEN
06-12-201720:45 uur D.V.O. DR 3 - D.V.C.'80 DR 1De Pickerhal, Kerkstraat 287151BW EIBERGEN
06-12-201721:00 uur Skopein Wivoc DR 1 - D.V.O. DR 1Hamalandhal, Vd Meer de Walcherenstr 17131EN LICHTENVOORDE
06-12-201721:00 uur D.V.O. DS 3 - Elite/Dynamo DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
06-12-201721:15 uur Elite/Dynamo DR 3 - D.V.O. DR 2De Pickerhal, Kerkstraat 287151BW EIBERGEN
06-12-201721:15 uur MEVO DR 2 - D.V.O. DR 3De Pickerhal, Kerkstraat 287151BW EIBERGEN
06-12-201722:15 uur Tornax DR 1 - D.V.O. DR 2De Pickerhal, Kerkstraat 287151BW EIBERGEN
06-12-201722:30 uur Boemerang DR 3 - D.V.O. DR 1Hamalandhal, Vd Meer de Walcherenstr 17131EN LICHTENVOORDE
06-12-201722:45 uur Elite/Dynamo DR 3 - D.V.O. DR 2De Pickerhal, Kerkstraat 287151BW EIBERGEN
06-12-201722:45 uur Kerkemeijer Gemini DR 2 - D.V.O. DR 3De Pickerhal, Kerkstraat 287151BW EIBERGEN
07-12-201720:30 uur Vollverijs HS 1 - D.V.O. HS 2de Paasberg, 't Veld 337061DC TERBORG
08-12-201719:15 uur KSH HS 3 - D.V.O. HS 4het Kempken, Ursulastraat 27135JD HARREVELD
09-12-201709:30 uur Dash N5 1 - D.V.O. N5 3't Jebbink, Het Jebbink 137251BJ VORDEN
09-12-201713:00 uur Focus MC 1 - D.V.O. MC 2Hessenhal, Monumentenweg 306997AH HOOG-KEPPEL
09-12-201713:30 uur D.V.O. MC 1 - Pegasus MC 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
09-12-201713:30 uur D.V.O. MB 1 - Kerkemeijer Gemini MB 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
09-12-201713:30 uur Dash DS 4 - D.V.O. DS 4't Jebbink, Het Jebbink 137251BJ VORDEN
09-12-201713:30 uur D.V.O. MB 2 - Reflex MB 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
09-12-201715:00 uur Seesing Personeel Orion MA 3 - D.V.O. MA 1Topsporthal Achterhoek, Sportweg 17006GJ DOETINCHEM
09-12-201715:30 uur D.V.O. DS 2 - Auto van Oort/Rebelle DS 3de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
09-12-201715:30 uur D.V.O. HS 5 - Auto van Oort/Rebelle HS 4de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
09-12-201715:30 uur D.V.O. DS 8 - Brevolk DS 3de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
09-12-201717:00 uur Sparta Zelhem DS 2 - D.V.O. DS 6de Pol, Vincent van Goghstraat 727021ED ZELHEM
09-12-201717:45 uur D.V.O. DS 1 - Avior DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
12-12-201720:00 uur Reflex DS 1 - D.V.O. DS 2Triominos, Eltensestraat 46922JB DUIVEN
12-12-201720:15 uur Pajodos DS 3 - D.V.O. DS 7Pauwengaard, Renbaan 1 A6911KH PANNERDEN
13-12-201721:00 uur D.V.O. HS 4 - Vollverijs HS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
15-12-201721:15 uur VV Alterno HS 8 - D.V.O. HS 5Alternohal, Waleweingaarde 1017329BD APELDOORN
16-12-201711:30 uur Dash N5 2 - D.V.O. N5 2't Jebbink, Het Jebbink 137251BJ VORDEN
16-12-201713:00 uur Elite/Dynamo N5 1 - D.V.O. N5 1't Spilbroek, Bleekenweg 147161AB NEEDE
16-12-201713:15 uur Dynamo Tubbergen DS 2 - D.V.O. DS 1Verdegaalhal Burgemeester, Pastoor Bloemenstraat 17651CD TUBBERGEN
16-12-201713:30 uur D.V.O. MC 1 - Halley MC 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
16-12-201713:30 uur D.V.O. MC 2 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MC 3de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
16-12-201714:30 uur Volga DS 6 - D.V.O. DS 8de Pol, Pelgrimstraat 617011BJ GAANDEREN
16-12-201715:00 uur Elite/Dynamo DS 2 - D.V.O. DS 3't Spilbroek, Bleekenweg 147161AB NEEDE
16-12-201715:30 uur D.V.O. DS 4 - DES DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
16-12-201715:30 uur D.V.O. DS 7 - Halley DS 4de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
16-12-201715:30 uur D.V.O. HS 2 - Actief '81 HS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
16-12-201717:45 uur D.V.O. HS 1 - Seesing Personeel Orion HS 4de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
16-12-201717:45 uur D.V.O. DS 6 - Labyellov DS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
10-01-201821:00 uur D.V.O. DS 3 - BVC'73 DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
11-01-201820:30 uur Primavo HS 1 - D.V.O. HS 1Sporthal Mheenpark, Zilverschoon 1127322GK APELDOORN
13-01-201814:30 uur Longa'59 DS 4 - D.V.O. DS 5Hamalandhal, Vd Meer de Walcherenstr 17131EN LICHTENVOORDE
13-01-201815:30 uur D.V.O. DS 2 - Volga DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
13-01-201815:30 uur D.V.O. DS 8 - Pajodos DS 4de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
13-01-201815:45 uur Labyellov HS 2 - D.V.O. HS 2Lentemorgen, Lentemorgen 36903CT ZEVENAAR
13-01-201816:30 uur Brevolk DS 1 - D.V.O. DS 4Sporthal Bredevoort, Kruittorenstraat 17126BH BREDEVOORT
13-01-201817:45 uur D.V.O. HS 3 - Volga HS 3de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
13-01-201817:45 uur D.V.O. DS 1 - Twente '05 DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
17-01-201821:00 uur D.V.O. HS 4 - MEVO HS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
20-01-201813:30 uur D.V.O. DS 4 - Kerkemeijer Gemini DS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
20-01-201815:00 uur Grol DS 1 - D.V.O. DS 3Den Elshof, Oude Winterswijkseweg 377141DE GROENLO
20-01-201815:30 uur D.V.O. DS 7 - Smash '68-SCM DS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
20-01-201816:00 uur Tornado Geesteren DS 1 - D.V.O. DS 1De Ransuil, Vinckenweg 147678TB GEESTEREN OV
20-01-201816:00 uur Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 4 - D.V.O. DS 6HYDRA sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 87051DE VARSSEVELD
20-01-201816:45 uur Grol HS 3 - D.V.O. HS 3Den Elshof, Oude Winterswijkseweg 377141DE GROENLO
20-01-201817:30 uur Focus DS 1 - D.V.O. DS 2Hessenhal, Monumentenweg 306997AH HOOG-KEPPEL
20-01-201817:45 uur D.V.O. HS 1 - Voorwaarts HS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
20-01-201817:45 uur D.V.O. DS 5 - SV Halle DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
24-01-201820:30 uur Favorita HS 3 - D.V.O. HS 4Eurohal, Europastraat 27091XC DINXPERLO
24-01-201821:00 uur D.V.O. DS 3 - Focus DS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
27-01-201813:00 uur Elite/Dynamo DS 3 - D.V.O. DS 7't Spilbroek, Bleekenweg 147161AB NEEDE
27-01-201813:30 uur KSH DS 1 - D.V.O. DS 4het Kempken, Ursulastraat 27135JD HARREVELD
27-01-201814:30 uur Kerkemeijer Gemini HS 2 - D.V.O. HS 2't Timpke, Haarloseweg 107271BT BORCULO
27-01-201816:00 uur Favorita DS 2 - D.V.O. DS 5Eurohal, Europastraat 27091XC DINXPERLO
27-01-201819:00 uur Bruvoc HS 1 - D.V.O. HS 1Rhienderoord, L R Beijnenlaan 206971LE BRUMMEN
02-02-201819:00 uur KSV DS 2 - D.V.O. DS 5de Bult, Kapelweg 177134NJ VRAGENDER
03-02-201811:00 uur Seesing Personeel Orion HS 7 - D.V.O. HS 3Topsporthal Achterhoek, Sportweg 17006GJ DOETINCHEM
03-02-201813:00 uur WSV DS 2 - D.V.O. DS 3de Kei, Bussenweide 27231NE WARNSVELD
03-02-201813:00 uur Seesing Personeel Orion DS 3 - D.V.O. DS 4Topsporthal Achterhoek, Sportweg 17006GJ DOETINCHEM
03-02-201815:00 uur Victoria DS 2 - D.V.O. DS 6de Muizenberg, Lupinenstraat 116942VA DIDAM
03-02-201815:30 uur D.V.O. HS 5 - SV Dynamo Apeldoorn HS 11de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
03-02-201815:30 uur D.V.O. DS 2 - TOHP DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
03-02-201815:30 uur D.V.O. DS 8 - Dash DS 6de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
03-02-201815:45 uur Avior HS 4 - D.V.O. HS 1Sporthal Schalkhaar, Garderegimentsweg 237433MA SCHALKHAAR
03-02-201816:00 uur Volleybalvereniging ROHDA DS 1 - D.V.O. DS 7Burg. Habeshal, 's-Gravenwaard 1 A6916KB TOLKAMER
03-02-201817:45 uur D.V.O. DS 1 - Halley DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
07-02-201821:00 uur D.V.O. DS 3 - Holyoke DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
07-02-201821:15 uur Kerkemeijer Gemini HS 3 - D.V.O. HS 4't Timpke, Haarloseweg 107271BT BORCULO
10-02-201813:30 uur D.V.O. DS 4 - Wevoc DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
10-02-201814:00 uur WSV HS 1 - D.V.O. HS 5de Voorwaarts, De Voorwaarts 4507321MG APELDOORN
10-02-201815:30 uur D.V.O. HS 2 - Skopein Wivoc HS 3de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
10-02-201815:30 uur D.V.O. HS 1 - LIVO HS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
10-02-201815:30 uur D.V.O. DS 7 - Reflex DS 4de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
10-02-201817:30 uur Vollverijs DS 1 - D.V.O. DS 1de Paasberg, 't Veld 337061DC TERBORG
10-02-201817:45 uur D.V.O. HS 3 - Volleybalvereniging ROHDA HS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
10-02-201817:45 uur D.V.O. DS 5 - Skopein Wivoc DS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
10-02-201817:45 uur D.V.O. DS 6 - Wevoc DS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
10-02-201818:30 uur Longa'59 DS 2 - D.V.O. DS 2Hamalandhal, Vd Meer de Walcherenstr 17131EN LICHTENVOORDE
17-02-201813:30 uur D.V.O. DS 4 - Rivo DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
17-02-201814:00 uur Volleybalvereniging ROHDA HS 1 - D.V.O. HS 3Burg. Habeshal, 's-Gravenwaard 1 A6916KB TOLKAMER
17-02-201815:00 uur Skopein Wivoc DS 3 - D.V.O. DS 6Sport en Turnhal, Parallelweg 97102DE WINTERSWIJK
17-02-201815:30 uur D.V.O. HS 5 - BSV HS 3de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
17-02-201815:30 uur D.V.O. DS 2 - KSV DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
17-02-201815:30 uur D.V.O. DS 8 - VIOS Beltrum DS 3de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
17-02-201817:45 uur D.V.O. DS 1 - Seesing Personeel Orion DS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
24-02-201814:00 uur Halley DS 7 - D.V.O. DS 8Koningin Beatrixhal, Koningin Wilhelminastr 147031AC WEHL
03-03-201816:30 uur Kerkemeijer Gemini DS 5 - D.V.O. DS 6't Timpke, Haarloseweg 107271BT BORCULO
06-03-201820:30 uur VIOS Beltrum HS 1 - D.V.O. HS 2de Sonders, Avesterweg 1 a7156MH BELTRUM
07-03-201820:30 uur Volga HS 4 - D.V.O. HS 4de Pol, Pelgrimstraat 617011BJ GAANDEREN
07-03-201821:00 uur D.V.O. DS 3 - Havoc DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
10-03-201814:30 uur BVC'73 DS 2 - D.V.O. DS 5't Onderschoer, Beukenlaan 17244BB BARCHEM
10-03-201814:30 uur VIOS Beltrum DS 2 - D.V.O. DS 7de Sonders, Avesterweg 1 a7156MH BELTRUM
10-03-201815:30 uur D.V.O. HS 5 - Dio Ugchelen HS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
10-03-201815:30 uur D.V.O. DS 2 - Labyellov DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
10-03-201815:30 uur D.V.O. DS 8 - Marvo 76 DS 3de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
10-03-201817:30 uur VIOS Eefde HS 2 - D.V.O. HS 1De Stuw, Bargeweg 57211DC EEFDE
10-03-201817:45 uur D.V.O. HS 3 - Volga HS 3de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
10-03-201817:45 uur D.V.O. DS 1 - LEDnovate Esch Stars DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
10-03-201818:00 uur Rivo DS 1 - D.V.O. DS 4Dorpsaccommodatie Rietmolen, Past C M v Everdingenstr 66 A7165AL RIETMOLEN
14-03-201821:00 uur D.V.O. HS 4 - Reflex HS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
16-03-201820:00 uur Blok '71 DS 3 - D.V.O. DS 8IJsselweide, Industrieweg 27081AD GENDRINGEN
17-03-201812:30 uur Favorita DS 1 - D.V.O. DS 2Eurohal, Europastraat 27091XC DINXPERLO
17-03-201813:30 uur D.V.O. DS 4 - Focus DS 4de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
17-03-201813:45 uur Labyellov HS 3 - D.V.O. HS 3Lentemorgen, Lentemorgen 36903CT ZEVENAAR
17-03-201814:00 uur BSV HS 2 - D.V.O. HS 5De Hiethof, Veldhofweg 337361TA BEEKBERGEN
17-03-201815:30 uur D.V.O. HS 2 - Grol HS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
17-03-201815:30 uur D.V.O. DS 7 - Volga DS 4de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
17-03-201816:30 uur Kerkemeijer Gemini DS 1 - D.V.O. DS 1't Timpke, Haarloseweg 107271BT BORCULO
17-03-201817:00 uur Revoc DS 1 - D.V.O. DS 3't Asterloo, Rekkenseweg 487157AE REKKEN
17-03-201817:45 uur D.V.O. HS 1 - VV Forza HS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
17-03-201817:45 uur D.V.O. DS 5 - Focus DS 3de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
17-03-201817:45 uur D.V.O. DS 6 - Pajodos DS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
21-03-201820:30 uur S en O HS 1 - D.V.O. HS 4Buurtschapshuis Sinderen, Sinderenseweg 1127065BN SINDEREN
21-03-201821:00 uur D.V.O. DS 3 - Cupido DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
23-03-201821:15 uur KSH HS 2 - D.V.O. HS 2het Kempken, Ursulastraat 27135JD HARREVELD
24-03-201813:45 uur Labyellov HS 3 - D.V.O. HS 3Lentemorgen, Lentemorgen 36903CT ZEVENAAR
24-03-201814:00 uur SV Loil DS 1 - D.V.O. DS 5de Zomp, Wehlseweg 406941DM DIDAM
24-03-201814:15 uur TOHP DS 2 - D.V.O. DS 6Sourcy Center, Zegendijk 3 a7136LS ZIEUWENT
24-03-201815:30 uur WSV HS 2 - D.V.O. HS 1de Kei, Bussenweide 27231NE WARNSVELD
24-03-201815:30 uur WSV DS 4 - D.V.O. DS 4de Kei, Bussenweide 27231NE WARNSVELD
24-03-201817:30 uur SV Halle DS 2 - D.V.O. DS 7Meisterkamp, Roggestraat 507025AP HALLE
31-03-201813:30 uur D.V.O. DS 6 - Reflex DS 3de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
31-03-201814:00 uur De Hofnar-Bovo HS 4 - D.V.O. HS 3Stationsplein, Landbouwstraat 17122VM AALTEN
31-03-201815:30 uur D.V.O. HS 5 - VV Alterno HS 7de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
31-03-201815:30 uur D.V.O. DS 2 - WIK Steenderen DS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
31-03-201815:30 uur Boemerang DS 5 - D.V.O. DS 8De Pickerhal, Kerkstraat 287151BW EIBERGEN
31-03-201815:30 uur D.V.O. DS 7 - SV Halle DS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
31-03-201817:45 uur D.V.O. DS 1 - WIK Steenderen DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
31-03-201817:45 uur D.V.O. DS 5 - Marvo 76 DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
04-04-201821:00 uur D.V.O. HS 4 - KSH HS 3de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
06-04-201819:45 uur Auto van Oort/Rebelle HS 4 - D.V.O. HS 5Theothorne, Ericaplein 1 A6951CP DIEREN
06-04-201819:45 uur Auto van Oort/Rebelle DS 3 - D.V.O. DS 2Theothorne, Ericaplein 1 A6951CP DIEREN
07-04-201813:30 uur D.V.O. DS 4 - Dash DS 4de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
07-04-201814:30 uur Brevolk DS 3 - D.V.O. DS 8Sporthal Bredevoort, Kruittorenstraat 17126BH BREDEVOORT
07-04-201815:30 uur D.V.O. HS 3 - Seesing Personeel Orion HS 7de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
07-04-201815:30 uur D.V.O. HS 2 - Vollverijs HS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
07-04-201815:30 uur D.V.O. DS 7 - Pajodos DS 3de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
07-04-201816:00 uur Avior DS 1 - D.V.O. DS 1Sporthal Schalkhaar, Garderegimentsweg 237433MA SCHALKHAAR
07-04-201817:00 uur Elite/Dynamo DS 1 - D.V.O. DS 3't Spilbroek, Bleekenweg 147161AB NEEDE
07-04-201817:45 uur D.V.O. HS 1 - Dash HS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
07-04-201817:45 uur D.V.O. DS 5 - Kerkemeijer Gemini DS 3de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
07-04-201817:45 uur D.V.O. DS 6 - Sparta Zelhem DS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
09-04-201821:00 uur Vollverijs HS 2 - D.V.O. HS 4de Paasberg, 't Veld 337061DC TERBORG
11-04-201819:30 uur DES DS 1 - D.V.O. DS 4B. Ruysschool, Prinses Margrietlaan 106986AT ANGERLO
11-04-201821:00 uur Actief '81 HS 1 - D.V.O. HS 2Sports Planet de Pals, Emmerik 16931HC WESTERVOORT
11-04-201821:00 uur D.V.O. DS 3 - Elite/Dynamo DS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
12-04-201820:30 uur Seesing Personeel Orion HS 4 - D.V.O. HS 1Topsporthal Achterhoek, Sportweg 17006GJ DOETINCHEM
14-04-201813:45 uur Labyellov DS 2 - D.V.O. DS 6Lentemorgen, Lentemorgen 36903CT ZEVENAAR
14-04-201814:00 uur Halley DS 4 - D.V.O. DS 7Koningin Beatrixhal, Koningin Wilhelminastr 147031AC WEHL
14-04-201815:30 uur D.V.O. HS 5 - VV Alterno HS 8de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
14-04-201815:30 uur D.V.O. DS 2 - Reflex DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
14-04-201815:30 uur D.V.O. DS 8 - Volga DS 6de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
14-04-201817:00 uur Marvo 76 DS 1 - D.V.O. DS 5Sporthal BMV, Waalderweg 77263RX MARIENVELDE
14-04-201817:45 uur D.V.O. DS 1 - Dynamo Tubbergen DS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
17-04-201820:30 uur Dio Ugchelen HS 2 - D.V.O. HS 5Sporthal Mheenpark, Zilverschoon 1127322GK APELDOORN
18-04-201821:00 uur D.V.O. HS 4 - Marvo 76 HS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
20-04-201821:15 uur Tornado Geesteren DS 3 - D.V.O. DS 3De Ransuil, Vinckenweg 147678TB GEESTEREN OV
21-04-201813:30 uur D.V.O. DS 4 - Longa'59 DS 3de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
21-04-201814:00 uur De Hofnar-Bovo HS 4 - D.V.O. HS 3Stationsplein, Landbouwstraat 17122VM AALTEN
21-04-201815:30 uur D.V.O. DS 7 - Vollverijs DS 4de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
21-04-201815:30 uur D.V.O. HS 2 - Rivo HS 2de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
21-04-201816:00 uur SV Loil DS 2 - D.V.O. DS 8de Zomp, Wehlseweg 406941DM DIDAM
21-04-201816:00 uur De Hofnar-Bovo DS 2 - D.V.O. DS 2Stationsplein, Landbouwstraat 17122VM AALTEN
21-04-201817:45 uur D.V.O. HS 1 - Seesing Personeel Orion HS 6de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
21-04-201817:45 uur D.V.O. DS 5 - Blok '71 DS 1de Kamp, Sarinkkamp 77255CX HENGELO GLD
21-04-201818:00 uur Lutheria DS 1 - D.V.O. DS 1De Luttermolen, Kroepsweg 17587RJ DE LUTTE

Nevobo Site

Kijk op de Nevobo website voor uitgebreide informatie over standen, programma's, uitslagen, prognoses en statistieken.

Nevobo